Byggmakker CF Sandefjord

Sigdal - CF Sandefjord
Sigdal kjøkken - utstilling CF Sandefjord
Sigdal - CF Sandefjord
Sigdal - CF Sandefjord

Kontakt

Hotvedtveien 6, Tingvoll
Postboks 2107
3202 Sandefjord

Tlf.: 33 48 40 00

E-post: firmapost@byggmakker.no

Nettside: www.carlsenfritzoe.no/

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Byggmakker CF er en komplett leverandør av kvalitetsprodukter innen vareområdene trelast, byggevarer, jernvarer, kjøkken og interiør. Vårt mål er å gi deg distriktets beste og hyggeligste service. Vi har fokus på kunde og kvalitet i alt vi gjør. Fornøyde kunder er svært viktig for oss, så derfor foretar vi jevnlige kundeundersøkelser. Vi har dyktige fagfolk som snakker samme språk som deg, som du er på fornavn med og som forstår hva du trenger for å få jobben gjort.

Med Byggmakker CF har du en solid samarbeidspartner du kan stole på og som anbefaler deg riktige løsninger. Uansett om du er en proff- eller privatkunde. Vi tar prosjektet ditt på alvor.

Dette varehuset var tidligere en del av Carlsen Fritzøe som har lang tradisjon innen salg av trelast og byggevarer. H. Carlsen ble etablert i 1903 og ble drevet av tre generasjoner. I dag heter selskapet Byggmakker CF, består av 25 varehus og er eid av Nord-Europas tredje største handelskonsern, Kesko, som skal sikre at vi alltid kan tilby våre kunder det beste innen produkter og tjenester til gode priser.

Våre ansatte

BUTIKK

Lene Søgnen

Kjøkkenselger
Tlf: 33 48 67 34

Lene.sognen@carlsenfritzoe.no

Sølvi Abrahamsen

Kjøkkenselger
Tlf: 33 48 40 32

Solvi.abrahamsen@carlsenfritzoe.no

Madeleine Holhjem

Kjøkkenselger
Tlf: 33 48 67 19

Madeleine.holhjem@carlsenfritzoe.no

Mette Mæhlum Kristoffersen

Kjøkkenselger
Tlf 33 48 40 12

Mette.maehlum.kristoffersen@carlsenfritzoe.no

PROSJEKT

Anne Marie Stangeby

Kjøkkenselger
Tlf: 33 48 40 53

Anne.marie.stangeby@carlsenfritzoe.no

Janne Stavenjord

Kjøkkenselger
Tlf: 33 48 40 52

Janne.stavenjord@carlsenfritzoe.no

Madeleine Johannessen

Kjøkkenselger
Tlf. 33 48 40 66

Madeleine.johannesen@carlsenfritzoe.no

Sølvi Thorsen

Kjøkkenselger

Solvi.thorsen@carlsenfritzoe.no

Lene Holm

Salgssjef
Tlf: 95 94 77 45

Lene.holm@carlsenfritzoe.no

Chris Zanen

Montasjeleder
Tlf: 46 89 96 88

Chris.zanen@carlsenfritzoe.no