Studio Sigdal Skøyen

Toppbanner forhandlerside hastekampanje
Sigdal Kjøkken - Fasade Studio Sigdal Skøyen

Kontakt

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Tlf.: 22 12 13 00

E-post: resepsjon@studiosigdal-skoyen.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
 
søndag
 

 

 

Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Les mer om kjøp kjøkken online her>

Studio Sigdal Skøyen har sin opprinnelse på Bekkestua, flyttet så til Skøyen, hvor vi har feiret 25 år som Sigdalforhandler. Den lange fartstiden har gitt våre medarbeidere en fantastisk høy kompetanse.

Vi er inndelt i tre kjerneområder; forbruker, husprodusenter/byggmestere og prosjekt.

Studio Sigdal Skøyen ønsker deg velkommen til nærmere 1000 m2 med inspirasjon! Vi har flotte utstillinger med kjøkken, bad og garderobe, slik at du kan se spennende løsninger til din nye innredning!

Vi er åtte ansatte i butikken som står klare til å hjelpe deg med kjøkkendrømmen!

Flinke montører er ikke noe problem – vi har gode kontakter og hjelper deg gjerne.

Du finner oss sentralt plassert på Skøyen, rett ved tog og buss. Det er i tillegg gode parkeringsmuligheter i umiddelbar nærhet.

Prosjekt

Med over 60 års erfaring er Sigdal den største og mest kompetente aktøren på prosjektmarkedet i Norge. På Sigdal Skøyen prosjekt jobber totalt 18 personer med både store og små byggeprosjekter.

Tilvalgsmøter med boligkjøper gjennomføres i vår flotte butikk, og ute på byggeplass er våre montasjeledere ansvarlige for gjennomføringen av kjøkkenmontasjen.

For ytterligere informasjon, vennligst ta kontakt med vår administrerende direktør Christine Lunde på mail: christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no.

Våre ansatte

Mette Andersen


Interiørkonsulent

916 55 294

mettea@studiosogdal-skoyen.no

Karl-Oskar Fredriksson

Prosjektleder

916 55 280

karlo@studiosigdal-skoyen.no

Sofia Thorin


Prosjektleder hus

916 55 282

sofiat@studiosigdal-skoyen.no

Yvonne Wilson


Prosjektleder

91655281

Yvonnew@sudiosigdal-skoyen.no

Mari Nordahl Olsen


Prosjektleder

91655876

Mario@studiosigdal-skoyen.no

Linda Jamtli


Interiørkonsulent

91655278

Lindaj@studiosigdal-skoyen.no

Dorthe Cheng


Interiørkonsulent

916 55 293

Dorthec@studiosigdal-skoyen.no

Anne Cathrine Edvardsen

Interiørkonsulent

916 55 283

annee@studiosigdal-skoyen.no

Lena Davidsen


Avdelingsleder forbruker

482 05 454

lenad@studiosigdal-skoyen.no

Silje Anine Sjølie


Prosjektleder

916 55 289

siljeas@studiosigdal-skoyen.no

Lars-Jøran Anderson


Montasjeleder

975 79 990

larsja@studiosigdal-skoyen.no

Natalia Byrdina


Interiørkonsulent

916 55 292

nataliab@studiosigdal-skoyen.no

Christine Lunde


Administrerende direktør

christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no

Anita Kristin Braathen

Anbud

916 55 296

anitab@studiosigdal-skoyen.no

Marion Åsaune


Prosjektleder

916 55 295

marionaa@studiosigdal-skoyen.no

Derya Vardar

(PERMISJON)
Interiørkonsulent

916 55 294

deryav@studiosigdal-skoyen.no

Karin Elisabeth Skipperud

Interiørkonsulent

916 55 287

karins@studiosigdal-skoyen.no

Vilde Nielsen

(PERMISJON)
Prosjektleder hus

916 55 291

vilden@studiosigdal-skoyen.no

Elisabeth Lindboe Andreassen

Prosjektleder

916 55 286

elisabetha@studiosigdal-skoyen.no

Henrikke Herding

(PERMISJON)
Prosjektleder

916 55 285

henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no

Anette Kjær


Prosjektleder

916 55 288

anettek@studiosigdal-skoyen.no

Ole Grøstad


Prosjektleder

916 55 284

oleg@studiosigdal-skoyen.no

Erik Johnsen


Ettermarked montasje

405 30 715

erikj@studiosigdal-skoyen.no

Kristin Øvregård


Avdelingsleder prosjekt

416 78 466

kristino@studiosigdal-skoyen.no

Rune Karlsen


Avdelingsleder montasje

977 68 058

runek@studiosigdal-skoyen.no

Alexander Wulff


Anbud

901 73 930

alexanderw@studiosigdal-skoyen.no

Gry Asknes


Prosjektleder hus

916 55 277

grya@studiosigdal-skoyen.no

Hilde Korsmo


Avdelingsleder hus

46 445 704

hildek@studiosigdal-skoyen.no

Butikken vår