Studio Sigdal Trondheim

Åpningstider i dag
10.00 - 18.00
Besøk
Østre Rosten 68
7075 Tiller

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • Stengt
  • Stengt

Besøksadresse

Østre Rosten 68
7075 Tiller
Åpne i Google Maps >

Kontakt

Post@studiosigdal-trondheim.no
Telefon:72 89 38 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Trondheim

Salg B2C/ SMB

Marianne Sjøflot
Marianne Sjøflot
Salgsleder B2C/ SMB marianne@studiosigdal-trondheim.no +47 470 31 765
Marte Bergstrand
Marte Bergstrand
Selger- Interiørkonsulent marte@studiosigdal-trondheim.no +47 483 64 102
Tove Avløs
Tove Avløs
Selger- Interiørkonsulent tove@studiosigdal-trondheim.no +47 974 15 462
Odd-Erik Lindvik
Odd-Erik Lindvik
Selger- Interiørkonsulent odd-erik@studiosigdal-trondheim.no +47 988 83 811
Siri Hørvel
Siri Hørvel
Selger- Interiørkonsulent siri@studiosigdal-trondheim.no +47 904 10 930
Tinka Martinussen Sagen
Tinka Martinussen Sagen
Selger- Interiørkonsulent tinka@studiosigdal-trondheim.no +47 417 63 705
Anne Carine Smedhaug
Anne Carine Smedhaug
Selger- Interiørkonsulent anne.carine@studiosigdal-trondheim.no +47 905 19 951
Amanda Betten
Amanda Betten
Selger- Interiørkonsulent amanda@studiosigdal-trondheim.no +47 909 97 060
Rigmor Laila Fillingsnes
Rigmor Laila Fillingsnes
Resepsjonist rigmor@studiosigdal-trondheim.no +47 976 16 903

Salg B2B

Martha Rugelsjøen
Martha Rugelsjøen
Selger- Interiørkonsulent martha@studiosigdal-trondheim.no +47 901 34 880
Camilla Finseth
Camilla Finseth
Selger- Interiørkonsulent camilla@studiosigdal-trondheim.no +47 995 92 690
Nikita Handberg
Nikita Handberg
Selger- Interiørkonsulent nikita@studiosigdal-trondheim.no +47 926 21 547

Drift

Malin Wærnes Khan
Malin Wærnes Khan
Driftssupport malin@studiosigdal-trondheim.no +47 414 18 333
Tore Denstad Langlo
Tore Denstad Langlo
Driftssupport tore@studiosigdal-trondheim.no +47 928 17 060
Even Sjøflot
Even Sjøflot
Servicemontør even@studiosigdal-trondheim.no +47 907 77 412

Ettermarked

Hilde Berg Bollingmo
Hilde Berg Bollingmo
Kundeservice hildeb@studiosigdal-trondheim.no +47 901 09 950

Administrasjon

Eirik Sjøflot
Eirik Sjøflot
Daglig leder eirik@studiosigdal-trondheim.no +47 454 10 001

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!