Studio Sigdal Trondheim

Sigdal Kjøkken - Horisont S5500-N
Sigdal kjøkken - Uno 1002-Y

Kontakt

Østre Rosten 20
7075 Tiller

Tlf.: 72 89 38 00

E-post: post@studiosigdal-trondheim.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Kjøkkenmodell: Horisont

Utstillingssalg

Les mer

Studio Sigdal Trondheim har sin opprinnelse på Nordre gt, flyttet så til Tiller, hvor vi har feiret 28 år som Sigdalforhandler. Den lange fartstiden har gitt våre medarbeidere mere en 300 år erfaring med Sigdal kjøkken.

Vi er inndelt i tre kjerneområder; forbruker, husprodusenter/byggmestere og prosjekt.

Studio Sigdal Trondheim ønsker deg velkommen til nærmere 1500 m2 med inspirasjon! Vi har flotte utstillinger med kjøkken, bad og garderobe, slik at du kan se spennende løsninger til din nye innredning!

Du finner oss sentralt plassert på Tiller, rett ved Biltema. Det er i tillegg gode parkeringsmuligheter.

Studio Sigdal Trondheim har også åpnet en konsept butikk på City Lade, besøk gjerne også denne.

Kontakt info: https://www.sigdal.com/forhandler/trondheim/studio-sigdal-city-lade/

Prosjekt/ Byggmester avdeling

Med over 60 års erfaring er Sigdal den største og mest kompetente aktøren på prosjektmarkedet i Norge. På Studio Sigdal Trondheim sin proffavdeling jobber totalt 12 personer med både store og små byggeprosjekter.

Tilvalgs møter med boligkjøper gjennomføres i vår flotte butikk, og ute på byggeplass er våre montasjeledere ansvarlige for gjennomføringen av kjøkkenmontasjen.

For ytterligere informasjon, vennligst ta kontakt med vår Daglig leder, Eirik Sjøflot , mob: 454 10 001, mail: eirik@studiosigdal-trondheim.no.

Våre ansatte

Nikita Handberg

Interiørkonsulent - Prosjekt

nikita@studiosigdal-trondheim.no

Christina Lernes

Interiørkonsulent

christina@studiosigdal-trondheim.no

Malin Wærnes Khan

Interiørkonsulent

malin@studiosigdal-trondheim.no

Even Sjøflot

Servicemontør

90777412

even@studiosigdal-trondheim.no

Marianne Sjøflot

Interiørkonsulent - Hus/ Byggmester

47031765

marianne@studiosigdal-trondheim.no

Hilde Berg Bollingmo

Interiørkonsulent- Servicesjef

90109950

hildeb@studiosigdal-trondheim.no

Eirill Naalsund

Butikksjef- Interiørkonsulent

97517741

eirill@studiosigdal-trondheim.no

Sissel Carstens

Interiørkonsulent

93003128

sissel@studiosigdal-trondheim.no

Anne Carine Smedhaug

Interiørkonsulent

90519951

anne.carine@studiosigdal-trondheim.no

Rigmor Laila Fillingsnes

Resepsjonist- Interiørkonsulent

97616903

rigmor@studiosigdal-trondheim.no

Eirik Sjøflot

Daglig leder

45410001

eirik@studiosigdal-trondheim.no

Ida Lovise Ovesen

Interiørkonsulent- Hus/Byggmester

91391651

ida-lovise@studiosigdal-trondheim.no

Hilde Haugen

Interiørkonsulent- Hus/Byggmester

97167266

hildeh@studiosigdal-trondheim.no

Martha Rugelsjøen

Interiørkonsulent- Prosjekt

90134880

martha@studiosigdal-trondheim.no

Camilla Finseth

Interiørkonsulent- Prosjekt

99592690

camilla@studiosigdal-trondheim.no

Ottar Aune

Montasjetkoordinator

90558320

ottar@studiosigdal-trondheim.no

Jan Lunde

Anbudsleder

91811874

jan@studiosigdal-trondheim.no

Tore Denstad Langlo

Prosjektmedarbeider

92817060

tore@studiosigdal-trondheim.no