Studio Sigdal Trondheim

Åpningstider i dag
10.00 - 18.00
Besøk
Østre Rosten 68
7075 Tiller

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • 10.00 - 14.00

Besøksadresse

Østre Rosten 68
7075 Tiller
Åpne i Google Maps >

Kontakt

Post@studiosigdal-trondheim.no
Telefon:72 89 38 00

Følg oss

facebook instagram

Avvik kan forekomme. Kontakt din lokale forhandler for å få flere detaljer som farger og layout.

Møt personalet i Studio Sigdal Trondheim

Salg

Marianne Sjøflot
Marianne Sjøflot
Salgsleder marianne@studiosigdal-trondheim.no +47 470 31 765
Christina Lernes-Bardal
Christina Lernes-Bardal
Salgs- og administrasjonsassistent christina@studiosigdal-trondheim.no +47 918 50 463
Eirill Naalsund
Eirill Naalsund
Interiørkonsulent eirill@studiosigdal-trondheim.no +47 975 17 741
Emilie Tangvik
Emilie Tangvik
Interiørkonsulent emilie@studiosigdal-trondheim.no +47 976 09 214
Tinka Martinussen Sagen
Tinka Martinussen Sagen
Interiørkonsulent tinka@studiosigdal-trondheim.no +47 417 63 705
Anne Carine Smedhaug
Anne Carine Smedhaug
Interiørkonsulent anne.carine@studiosigdal-trondheim.no +47 905 19 951
Kjersti Krogstad
Kjersti Krogstad
Interiørkonsulent kjersti@studiosigdal-trondheim.no +47 95972356
Siri Hørvel
Siri Hørvel
Interiørkonsulent siri@studiosigdal-trondheim.no +47 904 10 930
Odd-Erik Lindvik
Odd-Erik Lindvik
Interiørkonsulent odd-erik@studiosigdal-trondheim.no +47 988 83 811
Tove Avløs
Tove Avløs
Interiørkonsulent tove@studiosigdal-trondheim.no +47 974 15 462

Anbud

Prosjekt og- Drift

Malin Wærnes Khan
Malin Wærnes Khan
Prosjekt og- Driftsjef malin@studiosigdal-trondheim.no +47 414 18 333
Martha Rugelsjøen
Martha Rugelsjøen
Innkjøp martha@studiosigdal-trondheim.no +47 901 34 880
Stine Morkemo
Stine Morkemo
Prosjektsupport stine@studiosigdal-trondheim.no 97181167
Mats Bakkebø
Mats Bakkebø
Montering og- Logistikksjef mats@studiosigdal-trondheim.no +47 938 45 627

Kundeservice

Hilde Berg Bollingmo
Hilde Berg Bollingmo
Service og- Ettermarkedsjef hildeb@studiosigdal-trondheim.no +47 901 09 950
Even Sjøflot
Even Sjøflot
Servicemontør even@studiosigdal-trondheim.no +47 907 77 412

Administrasjon

Eirik Sjøflot
Eirik Sjøflot
Daglig leder eirik@studiosigdal-trondheim.no +47 454 10 001
Lene Kristine Sjøflot
Lene Kristine Sjøflot
Markedsfører SoMe lene.sjoflot@studiosigdal-trondheim.no +47 932 08 422

Vi vil bli bedre!

Fant du det du søkte etter?

Takk!

Avtal et møte og start din kjøkkenreise

Vi i Sigdal gjør alt vi kan for at du som kunde skal få den beste opplevelsen på veien mot ditt nye kjøkken.

  • Vi treffes digitalt, på telefon eller i butikk.

  • Når du er klar tegner vi ditt kjøkken og gir deg et tilbud basert på dine ønsker og behov.

Avtal møte

Fra idé til ferdig kjøkken - Vi hjelper deg hele veien

Du får alltid en erfaren kjøkkendesigner som hjelper deg fra idé til bestilling og leveranse av ditt nye kjøkken.

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!