Studio Sigdal Stavanger

Åpningstider i dag
10.00 - 15.00
Besøk
2020 park (Norema sine lokaler)
Forusparken 2
4031 Stavanger

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Sommertider hos Sigdal Stavanger☀

Vi holder åpent gjennom hele sommeren, men med en liten justering på åpningstidene.
I sommerperioden har vi åpent:
Mandag - Fredag 10 - 15
Lørdag - Stengt

Vi ønsker alle en riktig fin sommer!

Besøksadresse

2020 park (Norema sine lokaler)
Forusparken 2
4031 Stavanger
Åpne i Google Maps >

Kontakt

forbruk@studiosigdal-stavanger.no
Telefon:61 31 86 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Stavanger

Forbrukeravdelingen

Katja Yttervik
Interiørselger katja@studiosigdal-stavanger.no 45413720
Camilla Kristensen
Interiørselger camilla@studiosigdal-stavanger.no 45282143
Janne Horpestad
Interiørselger janne@studiosigdal-stavanger.no 46500512
Terese V. Klinkenberg
Interiørselger terese@studiosigdal-stavanger.no 97320890

Proffavdelingen

Linda Birkedal
Prosjektleder/Proffselger linda@studiosigdal-stavanger.no 45248759
Åse Marie Gunvaldjord
Prosjektleder/Proffselger amg@studiosigdal-stavanger.no 40073468
Hilde Utsola
Prosjektleder/Proffselger hilde@studiosigdal-stavanger.no 45284534
Målfrid Høslom
Prosjektleder/Proffselger malfrid@studiosigdal-stavanger.no 45249858
Tone Kuven
Prosjektleder/Proffselger tone@studiosigdal-stavanger.no 45239095
Linn Nernæs
Prosjektleder/Proffselger linn@studiosigdal-stavanger.no 45290702

Anbud

Annett M. Nyback
Kalkulatør annett@studiosigdal-stavanger.no 45289687

Montasje

Gro Irene Andersen
Monteringsleder gro.irene@studiosigdal-stavanger.no 45251042

Ledelse

Ann Roth
Daglig leder ann@studiosigdal-stavanger.no 91896633

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!