XL-BYGG Ski

Åpningstider i dag
09.00 - 20.00
Besøk
Kjeppestadveien 44
1400 Ski

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Kjeppestadveien 44
1400 Ski
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post.ski@xl-bygg.no
Telefon:64 85 46 00

Møt personalet i XL-BYGG Ski

Margaretha Habberstad
Salgskonsulent forbruker margaretha.habbrstad@xl-bygg.no
Siv Jenssen
Salgskonsulent forbruker siv.jenssen@xl-bygg.no
Sofie Gamborg Nielsen
Salgskonsulent forbruker sofie.gamborg@skibygg.no
Marit Aandahl Karikoski
Salgskonsulent forbruker marit.karikoski@xl-bygg.no
Catherine Lüthcke
Salgskonsulent forbruker catherine.luthcke@xl-bygg.no
Ingvild Bjerke-Jørgensen
Salgskonsulent forbruker ingvild.bjerke@xl-bygg.no
Tonje Abrahamsen Salmi
Salgskonsulent forbruker tonje.salmi@xl-bygg.no
Hugo Andersen
Salgskonsulent prosjekt hugo.andersen@xl-bygg.no
Marie Grace Ramos
Salgskonsulent forbruker marie.grace.ramos@xl-bygg.no
Ole Christian Bøe
KAM prosjekt ole.christian.boe@xl-bygg.no
Anette Skagseth
Salgskonsulent prosjekt anette.skagseth@xl-bygg.no
Tiny Moland
Salgskonsulent prosjekt tiny.moland@xl-bygg.no
Frøydis Teigen Grongstad
Salgskonsulent prosjekt froydis.grongstad@xl-bygg.no
Lise Karen Hagberg
Salgskonsulent prosjekt lise.hagberg@xl-bygg.no
Mona Reierskog
Salgskonsulent prosjekt mona.reierskog@skibygg.no
Bjørn Bergli
Salgskonsulent hvitevarer bjorn.bergli@xl-bygg.no
Geir Gjerdingen
Salgskonsulent hvitevarer geir.gjerdingen@xl-bygg.no
Marco Kaldahl
Montasjeleder marco.kaldahl@xl-bygg.no
Frank Reiten
Montasjeleder frank.reiten@xl-bygg.no
Freddy Nordhaug
Servicemontør freddy.nordhaug@xl-bygg.no
Rune Bernhoff
Servicemontør rune.bernhoff@xl-bygg.no
Steinar Andersen
Montasjeleder steinar.andersen@xl-bygg.no
Harald Bunte
Montør harald.bunte@xl-bygg.no
Kjersti Dalseth
Ordrebehandler kjersti.dalseth@xl-bygg.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!