Ski Bygg

Fasade

Kontakt

Kjeppestadveien 44
Postboks 3070
1402 Ski

Tlf.: 64 85 46 00

E-post: kjokken@skibygg.no

Nettside: http://www.skibygg.no/kjoekken

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Å kjøpe kjøkken er en omfattende prosess, og det er viktig å huske alle detaljer. Ski Bygg har kvalifiserte medarbeidere som hjelper deg med prosessen fra idé til virkelighet.

Hos Ski Bygg kan du kjøpe kjøkken fra norske Sigdal. Vi har en unik kjøkkenutstilling på 1200 kvm som gir deg inspirasjon og viser deg mange smarte kjøkkenløsninger. I tillegg til innredning viser vi også alt du trenger til kjøkken av øvrige materialer; Gulv, tapet og maling, veggplater og fliser, alt utstilt i vårt byggevarehus på Kjeppestadveien 44. Her får du alt på ett sted.

Vi har en hvitevareavdeling med eksperter som hjelper deg å velge hvitevarer til ditt kjøkken. Vi har utstilt mange modeller og de fleste er koblet til strøm slik at du kan prøve produktene! Hos oss finner du alltid nyhetene fra leverandørene. Våre hovedleverandører på hvitevarer er: Miele, Siemens, AEG, Whirlpool, Bosch, Gaggenau og NEFF. Vi har stor utstilling med ventilasjonshetter fra våre hvitevareleverandører samt spesialleverandører som Eico og Røros Metall.

Ta kontakt med oss på: kjokken@skibygg.no for å avtale time.

Våre ansatte

BUTIKK

Margaretha Habberstad

Salgskonsulent forbruker
902 77 301

margaretha.habbrstad@skibygg.no

Siv Jenssen


Salgskonsulent forbruker
902 44 443

siv.jensen@skibygg.no

Sofie Gamborg Nielsen

Salgskonsulent forbruker
902 96 952

sofie.gamborg@skibygg.no

Marit Aandahl Karikoski

Salgskonsulent forbruker
902 51 780

marit.karikoski@skibygg.no

Catherine Lüthcke


Salgskonsulent forbruker
902 53 138

catherine.lüthcke@skibygg.no

Ingvild Bjerke-Jørgensen

Salgskonsulent forbruker
482 10 732

ingvild.bjerke@skibygg.no

Tonje Abrahamsen Salmi

Salgskonsulent forbruker
477 15 001

tonje.salmi@skibygg.no

Marie Grace Ramos


Salgskonsulent forbruker
902 82 014

marie.grace.ramos@skibygg.no

PROSJEKT

Ole Christian Bøe


KAM prosjekt
950 31 160

ole.christian.boe@skibygg.no

Hugo Andersen


Salgskonsulent prosjekt
902 57 690

hugo.andersen@skibygg.no

Tiny Moland


Salgskonsulent prosjekt
903 67 295

tiny.moland@skibygg.no

Frøydis Teigen Grongstad

Salgskonsulent prosjekt
903 68 814

froydis.grongstad@skibygg.no

Lise Karen Hagberg


Salgskonsulent prosjekt
904 12 091

lise.hagberg@skibygg.no

Anette Skagseth


Salgskonsulent prosjekt
902 53 305

anette.skagseth@skibygg.no

Mona Reierskog


Salgskonsulent prosjekt
904 12 546

mona.reierskog@skibygg.no

HVITEVARER

Bjørn Bergli


Salgskonsulent hvitevarer
902 38 074

bjorn.bergli@skibygg.no

Geir Gjerdingen


Salgskonsulent hvitevarer
902 64 468

geir.gjerdingen@skibygg.no

MONTASJE

Marco Kaldahl


Montasjeleder
975 42 966

marco.kaldahl@skibygg.no

Steinar Andersen


Montasjeleder
930 67 798

steinar.andersen@skibygg.no

Frank Reiten


Montasjeleder
911 67 157

frank.reiten@skibygg.no

Freddy Nordhaug


Servicemontør
400 06 639

freddy.nordhaug@skibygg.no

Harald Bunte


Montør

harald.bunte@skibygg.no

ADMINISTRASJON

Kjersti Dalseth


Ordrebehandler
902 41 753

kjersti.dalseth@skibygg.no

Astrid Eikum


Salgssjef innredning
416 22 021

astrid.eikum@skibygg.no