Ski Bygg

Fasade

Kontakt

Kjeppestadveien 44
Postboks 3070
1402 Ski

Tlf.: 64 85 46 00

E-post: kjokken@skibygg.no

Nettside: http://www.skibygg.no/kjoekken

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Å kjøpe kjøkken er en omfattende prosess, og det er viktig å huske alle detaljer. Ski Bygg har kvalifiserte medarbeidere som hjelper deg med prosessen fra idé til virkelighet.

Hos Ski Bygg kan du kjøpe kjøkken fra norske Sigdal. Vi har en unik kjøkkenutstilling på 1200 kvm som gir deg inspirasjon og viser deg mange smarte kjøkkenløsninger. I tillegg til innredning viser vi også alt du trenger til kjøkken av øvrige materialer; Gulv, tapet og maling, veggplater og fliser, alt utstilt i vårt byggevarehus på Kjeppestadveien 44. Her får du alt på ett sted.

Vi har en hvitevareavdeling med eksperter som hjelper deg å velge hvitevarer til ditt kjøkken. Vi har utstilt mange modeller og de fleste er koblet til strøm slik at du kan prøve produktene! Hos oss finner du alltid nyhetene fra leverandørene. Våre hovedleverandører på hvitevarer er: Miele, Siemens, AEG, Whirlpool, Bosch, Gaggenau og NEFF. Vi har stor utstilling med ventilasjonshetter fra våre hvitevareleverandører samt spesialleverandører som Eico og Røros Metall.

Ta kontakt med oss på: kjokken@skibygg.no for å avtale time.

Våre ansatte

BUTIKK

Margaretha Habberstad

Salgskonsulent forbruker

margaretha.habbrstad@skibygg.no

Siv Jenssen


Salgskonsulent forbruker

siv.jensen@skibygg.no

Sofie Gamborg Nielsen

Salgskonsulent forbruker

sofie.gamborg@skibygg.no

Marit Aandahl Karikoski

Salgskonsulent forbruker

marit.karikoski@skibygg.no

Catherine Lüthcke


Salgskonsulent forbruker

catherine.lüthcke@skibygg.no

Ingvild Bjerke-Jørgensen

Salgskonsulent forbruker

ingvild.bjerke@skibygg.no

Tonje Abrahamsen Salmi

Salgskonsulent forbruker

tonje.salmi@skibygg.no

Marie Grace Ramos


Salgskonsulent forbruker

marie.grace.ramos@skibygg.no

PROSJEKT

Ole Christian Bøe


KAM prosjekt

ole.christian.boe@skibygg.no

Hugo Andersen


Salgskonsulent prosjekt

hugo.andersen@skibygg.no

Tiny Moland


Salgskonsulent prosjekt

tiny.moland@skibygg.no

Frøydis Teigen Grongstad

Salgskonsulent prosjekt

froydis.grongstad@skibygg.no

Lise Karen Hagberg


Salgskonsulent prosjekt

lise.hagberg@skibygg.no

Anette Skagseth


Salgskonsulent prosjekt

anette.skagseth@skibygg.no

Mona Reierskog


Salgskonsulent prosjekt

mona.reierskog@skibygg.no

HVITEVARER

Bjørn Bergli


Salgskonsulent hvitevarer

bjorn.bergli@skibygg.no

Geir Gjerdingen


Salgskonsulent hvitevarer

geir.gjerdingen@skibygg.no

MONTASJE

Marco Kaldahl


Montasjeleder

marco.kaldahl@skibygg.no

Steinar Andersen


Montasjeleder

steinar.andersen@skibygg.no

Frank Reiten


Montasjeleder

frank.reiten@skibygg.no

Freddy Nordhaug


Servicemontør

freddy.nordhaug@skibygg.no

Harald Bunte


Montør

harald.bunte@skibygg.no

ADMINISTRASJON

Kjersti Dalseth


Ordrebehandler

kjersti.dalseth@skibygg.no

Astrid Eikum


Salgssjef innredning

astrid.eikum@skibygg.no