Studio Sigdal Vika

Åpningstider i dag
10.00 - 16.00
Besøk
Dronning Mauds gate 10
0250 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Dronning Mauds gate 10
0250 Oslo
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-vika.no
Telefon:61 31 84 50

Følg oss

facebook instagram

Avvik kan forekomme. Kontakt din lokale forhandler for å få flere detaljer som farger og layout.

Møt personalet i Studio Sigdal Vika

Martin Jonassen Dahl
Martin Jonassen Dahl
Leder martin@studiosigdal-vika.no 918 05 773
Jeanette Nicolaisen
Jeanette Nicolaisen
Teamleder Proff jeanette@studiosigdal-vika.no 929 90 190
Karl-Oskar Fredriksson
Karl-Oskar Fredriksson
Kjøkkenkonsulent Proff karl@studiosigdal-vika.no 924 23 339
Sander Kristoffer Magnussen
Sander Kristoffer Magnussen
Kjøkkenkonsulent Proff sander@studiosigdal-Vika.no 406 49 011
Hilde Alnes
Hilde Alnes
Kjøkkenkonsulent Forbruker hilde@studiosigdal-vika.no 952 42 825
Maya Bryntesen
Maya Bryntesen
Kjøkkenkonsulent Forbruker maya@studiosigdal-vika.no 929 90 191
Benedikte Hermansen
Benedikte Hermansen
Kjøkkenkonsulent Forbruker benedikte@studiosigdal-vika.no 929 90 193
Leif Brandeggen
Leif Brandeggen
Daglig leder leif@studiosigdal-lorenskog.no
Alexander Wulff
Alexander Wulff
Drift og økonomiansvarlig alexander@studiosigdal-lorenskog.no

Visste du at hos oss kan du få kjøkken på dagen med vår tjeneste Sigdal Ekspress?

Vi har lagerført et utvalgt sortiment med sammensatte skrog, som både er effektivt og kostnadsbesparende. Du kan velge å hente selv eller få det levert på døren innen kort tid. Kjøkken fra Sigdal Ekspress kan bestilles hos Studio Sigdal Lørenskog, Studio Sigdal Vika, Studio Sigdal Jessheim og Studio Sigdal Åsane.

Ta kontakt med oss for et uforpliktende tilbud til ditt prosjekt: ekspress@studiosigdal-lorenskog.no/tlf: 994 80 596

Priseksempel:
Kjøkken inkl. benkeplate, håndtak, vask og ventilator, eks. hvitevarer. Fra kun 41.700,-

Vi vil bli bedre!

Fant du det du søkte etter?

Takk!

Avtal et møte og start din kjøkkenreise

Vi i Sigdal gjør alt vi kan for at du som kunde skal få den beste opplevelsen på veien mot ditt nye kjøkken.

  • Vi treffes digitalt, på telefon eller i butikk.

  • Når du er klar tegner vi ditt kjøkken og gir deg et tilbud basert på dine ønsker og behov.

Avtal møte

Fra idé til ferdig kjøkken - Vi hjelper deg hele veien

Du får alltid en erfaren kjøkkendesigner som hjelper deg fra idé til bestilling og leveranse av ditt nye kjøkken.

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!