Studio Sigdal Skøyen

Kontakt

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Tlf.: 22 12 13 00

E-post: post@studiosigdal-skoyen.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Kjøkkenmodell: Horisont

Utstillingssalg

Les mer

Studio Sigdal Skøyen har sin opprinnelse på Bekkestua, flyttet så til Skøyen, hvor vi har feiret 25 år som Sigdalforhandler. Den lange fartstiden har gitt våre medarbeidere en fantastisk høy kompetanse.

Vi er inndelt i tre kjerneområder; forbruker, husprodusenter/byggmestere og prosjekt.

Studio Sigdal Skøyen ønsker deg velkommen til nærmere 1000 m2 med inspirasjon! Vi har flotte utstillinger med kjøkken, bad og garderobe, slik at du kan se spennende løsninger til din nye innredning!

Vi er åtte ansatte i butikken som står klare til å hjelpe deg med kjøkkendrømmen!

Flinke montører er ikke noe problem – vi har gode kontakter og hjelper deg gjerne.

Du finner oss sentralt plassert på Skøyen, rett ved tog og buss. Det er i tillegg gode parkeringsmuligheter i umiddelbar nærhet.

Prosjekt

Med over 60 års erfaring er Sigdal den største og mest kompetente aktøren på prosjektmarkedet i Norge. På Sigdal Skøyen prosjekt jobber totalt 18 personer med både store og små byggeprosjekter.

Tilvalgsmøter med boligkjøper gjennomføres i vår flotte butikk, og ute på byggeplass er våre montasjeledere ansvarlige for gjennomføringen av kjøkkenmontasjen.

For ytterligere informasjon, vennligst ta kontakt med vår salgs- og markedssjef Erland Nilsen, mob: 952 06 610, mail: erlandn@studiosigdal-skoyen.no.

Våre ansatte

Forbrukeravdeling

Anette Kjær


Interiørkonsulent

916 55 288

anettek@studiosigdal-skoyen.no

Kine Røraas


Interiørkonsulent

916 55 290

kiner@studiosigdal-skoyen.no

Vilde Nielsen


Interiørkonsulent

916 55 291

vilden@studiosigdal-skoyen.no

Derya Vardar


Interiørkonsulent

916 55 294

deryav@studiosigdal-skoyen.no

Karin Elisabeth Skipperud

Interiørkonsulent

916 55 287

karins@studiosigdal-skoyen.no

Anne Lill Fon


Interiørkonsulent

916 55 292

annelillf@studiosigdal-skoyen.no

Elisabeth Skippervold

Avdelingsleder forbruker

916 13 206

elisabeths@studiosigdal-skoyen.no

Anne Maren Mathisen

Resepsjonist

916 55 293

annemarenm@studiosigdal-skoyen.no

Husavdeling

Gry Asknes


Prosjektleder hus

916 55 277

grya@studiosigdal-skoyen.no

Tove Tornøe Narvestad

Prosjektleder hus

916 55 276

tovetn@studiosigdal-skoyen.no

Hilde Korsmo


Teamleder hus

916 55 278

hildek@studiosigdal-skoyen.no

Prosjektavdeling

Anne Line Stangeby


Avdelingsleder proff

994 13 177

annelines@studiosigdal-skoyen.no

Alexander Wulff


Prosjekteringsleder

901 73 930

alexanderw@studiosigdal-skoyen.no

Elisabeth Lindboe Andreassen

Prosjektleder

916 55 286

elisabetha@studiosigdal-skoyen.no

Erland Nilsen


Salg/markedssjef prosjekt

952 06 610

erlandn@studiosigdal-skoyen.no

Kristin Øvregård


Prosjektleder

916 55 280

kristino@studiosigdal-skoyen.no

Malin Hjorth


Prosjektleder

916 55 281

malinh@studiosigdal-skoyen.no

Marit Heggem


Prosjektleder

916 55 282

marith@studiosigdal-skoyen.no

Ruth Lie-Nielsen


Prosjektleder

916 55 283

ruthln@studiosigdal-skoyen.no

Ole Grøstad


Prosjektleder

916 55 284

oleg@studiosigdal-skoyen.no

Henrikke Herding


Prosjektleder

916 55 285

henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no

Marion Åsaune


Prosjektleder

916 55 295

marionaa@studiosigdal-skoyen.no

Helena Nord-Varhaug Boge

Prosjektleder

916 55 279

helenab@studiosigdal-skoyen.no

Anita Kristin Braathen

Kalkulatør/anbudsregner

916 55 296

anitab@studiosigdal-skoyen.no

Montasjeavdeling

Svein-Roar Estensmo


Montasjeleder

sveinroare@studiosigdal-skoyen.no

Jan Ole Helland


Montasjeleder

janoleh@studiosigdal-skoyen.no

Rune Karlsen


Teamleder proff

runek@studiosigdal-skoyen.no

Erik Johnsen


Ettermarkedsansvarlig proff

erikj@studiosigdal-skoyen.no

Administrasjon

Bent Haugen


Daglig leder

918 45 529

benth@studiosigdal-skoyen.no