Studio Sigdal Skøyen

Åpningstider i dag
Stengt
Besøk
Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Karenslyst alle 57
0277 Oslo
Åpne i Google Maps >

Kontakt

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no
Telefon:22 12 13 00

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Skøyen

Butikk

Henrik Lunde
Henrik Lunde
Salgskonuslent henrikl@studiosigdal-skoyen.no
Caroline Øgrey
Caroline Øgrey
Salgskonsulent carolineo@studiosigdal-skoyen.no 915 54 451
Ella Olsen
Ella Olsen
Salgskonsulent ellao@studiosigdal-skoyen.no 909 48 883
Silje Antonsen
Silje Antonsen
Salgskonsulent siljea@studiosigdal-skoyen.no 457 28 865
Ida Standal
Ida Standal
Salgskonsulent idas@studiosigdal-skoyen.no 902 70 019
Karin Elisabeth Skipperud
Karin Elisabeth Skipperud
Salgskonsulent karins@studiosigdal-skoyen.no 916 55 287
Ida Ytrehus Ribler
Ida Ytrehus Ribler
Salgskonsulent idar@studiosigdal-skoyen.no 900 53 322
Anne Cathrine Edvardsen
Anne Cathrine Edvardsen
Salgskonsulent annec@studiosigdal-skoyen.no 916 55 283
Dorthe Cheng
Dorthe Cheng
Salgskonsulent dorthec@studiosigdal-skoyen.no 916 55 293
Linda Jamtli
Linda Jamtli
Salgskonsulent lindaj@studiosigdal-skoyen.no 916 55 278
Omar Holmefjord
Omar Holmefjord
Teamleder forbruker omarh@studiosigdal-skoyen.no 454 27 063
Martin Hængsle
Martin Hængsle
Teamleder forbruker martinh@studiosigdal-skoyen.no 474 51 954
Semih Vardar
Semih Vardar
Butikksjef semih@studiosigdal-skoyen.no 992 46 885

Proff

Gry Asknes
Gry Asknes
Salgskonsulent Proff grya@studiosigdal-skoyen.no 916 55 277
Anette Kjær
Anette Kjær
Salgskonsulent Proff anettek@studiosigdal-skoyen.no 916 55 288
Ole Grøstad
Ole Grøstad
Salgskonsulent Proff oleg@studiosigdal-skoyen.no 916 55 284
Sofia  Thorin (permisjon)
Sofia Thorin (permisjon)
Salgskonsulent Proff sofiat@studiosigdal-skoyen.no 916 55 282
Hilde Skaug
Hilde Skaug
Salgskonsulent Proff hildes@studiosigdal-skoyen.no 457 34 255
Ida Elizabeth Dehnes
Ida Elizabeth Dehnes
Salgskonsulent Proff idad@studiosigdal-skoyen.no 457 34 290
Marion Åsaune
Marion Åsaune
Kalkulatør marionaa@studiosigdal-skoyen.no 916 55 295
Anita Kristin Braathen
Anita Kristin Braathen
Kalkulatør anitab@studiosigdal-skoyen.no 916 55 296
Malin Lindgren
Malin Lindgren
Teamleder Proff malinL@studiosigdal-skoyen.no 902 52 932
Mari Nordahl Olsen
Mari Nordahl Olsen
Salgssjef Proff marino@studiosigdal-skoyen.no 980 11 976

Reklamasjon

Kine Røraas
Kine Røraas
Ettermarkedskonsulent kiner@studiosigdal-skoyen.no
Martynas Sarva
Martynas Sarva
Ettermarkedskonsulent martynas@studiosigdal-skoyen.no 973 03 313

Drift

Elisabeth Lindboe Andreassen
Elisabeth Lindboe Andreassen
Prosjektkoordinator elisabetha@studiosigdal-skoyen.no 916 55 286
Emma Johansson
Emma Johansson
Prosjektkoordinator emmaj@studiosigdal-skoyen.no 457 34 292
Trine Jessen
Trine Jessen
Prosjektkoordinator trinej@studiosigdal-skoyen.no 930 02 968
Kristin Øvregård
Kristin Øvregård
Prosjektkoordinator kristino@studiosigdal-skoyen.no 416 78 466
Line Væring
Line Væring
Teamleder Drift linev@studiosigdal-skoyen.no 479 75 788
Hilde Korsmo
Hilde Korsmo
Avdelingsleder Drift hildek@studiosigdal-skoyen.no 464 45 704

Montasje

Aina Sprauten
Aina Sprauten
Montasjeleder ainas@studiosigdal-skoyen.no 488 98 163
Erik Grøntved
Erik Grøntved
Montasjeleder erikg@studiosigdal-skoyen.no 951 99 859
David Andreassen
David Andreassen
Montasjeleder davida@studiosigdal-skoyen.no 930 02 785
Rune Karlsen
Rune Karlsen
Avdelingsleder montasje runek@studiosigdal-skoyen.no 977 68 058

Administrasjon

Andreas Reme Gunnerstad
Andreas Reme Gunnerstad
Økonomisjef andreasg@studiosigdal-skoyen.no 479 08 454
Derya Vardar
Derya Vardar
Opplæring og utviklingsleder derya@studiosigdal-skoyen.no 454 65 048
Dag Welander
Dag Welander
Internjurist dagw@studiosigdal-skoyen.no 412 06 587
Vegard Frøland
Vegard Frøland
Administrerende direktør vf@studiosigdal-skoyen.no 901 34 700

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!