Studio Sigdal Skøyen

Studio Sigdal Skøyen inngang

Kontakt

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Tlf.: 22 12 13 00

E-post: post@studiosigdal-skoyen.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Studio Sigdal Skøyen har sin opprinnelse på Bekkestua, flyttet så til Skøyen, hvor vi har feiret 25 år som Sigdalforhandler. Den lange fartstiden har gitt våre medarbeidere en fantastisk høy kompetanse.

Vi er inndelt i tre kjerneområder; forbruker, husprodusenter/byggmestere og prosjekt.

Studio Sigdal Skøyen ønsker deg velkommen til nærmere 1000 m2 med inspirasjon! Vi har flotte utstillinger med kjøkken, bad og garderobe, slik at du kan se spennende løsninger til din nye innredning!

Vi er åtte ansatte i butikken som står klare til å hjelpe deg med kjøkkendrømmen!

Flinke montører er ikke noe problem – vi har gode kontakter og hjelper deg gjerne.

Du finner oss sentralt plassert på Skøyen, rett ved tog og buss. Det er i tillegg gode parkeringsmuligheter i umiddelbar nærhet.

Prosjekt

Med over 60 års erfaring er Sigdal den største og mest kompetente aktøren på prosjektmarkedet i Norge. På Sigdal Skøyen prosjekt jobber totalt 18 personer med både store og små byggeprosjekter.

Tilvalgsmøter med boligkjøper gjennomføres i vår flotte butikk, og ute på byggeplass er våre montasjeledere ansvarlige for gjennomføringen av kjøkkenmontasjen.

For ytterligere informasjon, vennligst ta kontakt med vår administrerende direktør Christine Lunde på mail: christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no.

Våre ansatte

Bakar Rafiq


Montasjeleder

45445694

Bakar@studiosigdal-skoyen.no

Yvonne Wilson


Prosjektleder

91655281

Yvonnew@sudiosigdal-skoyen.no

Mari Nordahl Olsen


Prosjektleder

91655876

Mario@studiosigdal-skoyen.no

Lisa Kristine Evans


Interiørkonsulent

91655297

Lisae@studiosigdal-skoyen.no

Linda Jamtli


Interiørkonsulent

91655278

Lindaj@studiosigdal-skoyen.no

Dorthe Cheng


Resepsjon

916 55 293

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no

Anne Cathrine Edvardsen

Interiørkonsulent

916 55 283

annee@studiosigdal-skoyen.no

Lena Davidsen


Avdelingsleder forbruker

482 05 454

lenad@studiosigdal-skoyen.no

Silje Anine Sjølie


Prosjektleder

916 55 289

siljeas@studiosigdal-skoyen.no

Lars-Jøran Anderson

Montasjeleder

larsja@studiosigdal-skoyen.no

Natalia Byrdina


Interiørkonsulent

916 55 292

nataliab@studiosigdal-skoyen.no

Christine Lunde


Administrerende direktør

414 19 277

christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no

Anita Kristin Braathen

Kalkulatør/anbudsregner

916 55 296

anitab@studiosigdal-skoyen.no

Marion Åsaune


Prosjektleder

916 55 295

marionaa@studiosigdal-skoyen.no

Derya Vardar


Interiørkonsulent

916 55 294

deryav@studiosigdal-skoyen.no

Karin Elisabeth Skipperud

Interiørkonsulent

916 55 287

karins@studiosigdal-skoyen.no

Helena Nord-Varhaug Boge

Prosjektleder

916 55 279

helenab@studiosigdal-skoyen.no

Vilde Nielsen


Interiørkonsulent

916 55 291

vilden@studiosigdal-skoyen.no

Kine Røraas


Interiørkonsulent

916 55 290

kiner@studiosigdal-skoyen.no

Elisabeth Lindboe Andreassen

Prosjektleder

916 55 286

elisabetha@studiosigdal-skoyen.no

Henrikke Herding


Prosjektleder

916 55 285

henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no

Anette Kjær

Interiørkonsulent - PERMISJON

916 55 288

anettek@studiosigdal-skoyen.no

Ole Grøstad


Prosjektleder

916 55 284

oleg@studiosigdal-skoyen.no

Erik Johnsen


Ettermarkedsansvarlig prosjekt

erikj@studiosigdal-skoyen.no

Kristin Øvregård


Avdelingsleder

916 55 280

kristino@studiosigdal-skoyen.no

Rune Karlsen


Avdelingsleder montasje

runek@studiosigdal-skoyen.no

Alexander Wulff


Prosjekteringsleder

901 73 930

alexanderw@studiosigdal-skoyen.no

Gry Asknes


Prosjektleder hus

916 55 277

grya@studiosigdal-skoyen.no

Anne Line Stangeby


Fagsjef prosjekt

994 13 177

annelines@studiosigdal-skoyen.no

Hilde Korsmo


Avdelingsleder hus

916 55 278

hildek@studiosigdal-skoyen.no

Butikken vår