Studio Sigdal Skøyen

Studio Sigdal Skøyen inngang

Kontakt

Karenslyst alle 57
0277 Oslo

Tlf.: 22 12 13 00

E-post: resepsjon@studiosigdal-skoyen.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Studio Sigdal Skøyen har sin opprinnelse på Bekkestua, flyttet så til Skøyen, hvor vi har feiret 25 år som Sigdalforhandler. Den lange fartstiden har gitt våre medarbeidere en fantastisk høy kompetanse.

Vi er inndelt i tre kjerneområder; forbruker, husprodusenter/byggmestere og prosjekt.

Studio Sigdal Skøyen ønsker deg velkommen til nærmere 1000 m2 med inspirasjon! Vi har flotte utstillinger med kjøkken, bad og garderobe, slik at du kan se spennende løsninger til din nye innredning!

Vi er åtte ansatte i butikken som står klare til å hjelpe deg med kjøkkendrømmen!

Flinke montører er ikke noe problem – vi har gode kontakter og hjelper deg gjerne.

Du finner oss sentralt plassert på Skøyen, rett ved tog og buss. Det er i tillegg gode parkeringsmuligheter i umiddelbar nærhet.

Prosjekt

Med over 60 års erfaring er Sigdal den største og mest kompetente aktøren på prosjektmarkedet i Norge. På Sigdal Skøyen prosjekt jobber totalt 18 personer med både store og små byggeprosjekter.

Tilvalgsmøter med boligkjøper gjennomføres i vår flotte butikk, og ute på byggeplass er våre montasjeledere ansvarlige for gjennomføringen av kjøkkenmontasjen.

For ytterligere informasjon, vennligst ta kontakt med vår administrerende direktør Christine Lunde på mail: christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no.

Våre ansatte

BUTIKK

Lisa Kristine Evans


Interiørkonsulent

91655297

Lisae@studiosigdal-skoyen.no

Linda Jamtli


Interiørkonsulent

91655278

Lindaj@studiosigdal-skoyen.no

Anne Cathrine Edvardsen

Interiørkonsulent

916 55 283

annee@studiosigdal-skoyen.no

Mette Andersen


Interiørkonsulent

916 55 294

mettea@studiosogdal-skoyen.no

Natalia Byrdina


Interiørkonsulent

916 55 292

nataliab@studiosigdal-skoyen.no

Karin Elisabeth Skipperud

Interiørkonsulent

916 55 287

karins@studiosigdal-skoyen.no

Derya Vardar

(PERMISJON)
Interiørkonsulent

916 55 294

deryav@studiosigdal-skoyen.no

Dorthe Cheng


Resepsjon

916 55 293

resepsjon@studiosigdal-skoyen.no

Lena Davidsen


Avdelingsleder forbruker

482 05 454

lenad@studiosigdal-skoyen.no

PROSJEKT

Yvonne Wilson


Prosjektleder

91655281

Yvonnew@sudiosigdal-skoyen.no

Mari Nordahl Olsen


Prosjektleder

91655876

Mario@studiosigdal-skoyen.no

Anette Kjær


Prosjektleder

916 55 288

anettek@studiosigdal-skoyen.no

Silje Anine Sjølie


Prosjektleder

916 55 289

siljeas@studiosigdal-skoyen.no

Karl-Oskar Fredriksson

Prosjektleder

916 55 280

karlo@studiosigdal-skoyen.no

Marion Åsaune


Prosjektleder

916 55 295

marionaa@studiosigdal-skoyen.no

Elisabeth Lindboe Andreassen

Prosjektleder

916 55 286

elisabetha@studiosigdal-skoyen.no

Ole Grøstad


Prosjektleder

916 55 284

oleg@studiosigdal-skoyen.no

Henrikke Herding

(PERMISJON)
Prosjektleder

916 55 285

henrikkeh@studiosigdal-skoyen.no

Kristin Øvregård


Avdelingsleder prosjekt

416 78 466

kristino@studiosigdal-skoyen.no

HUS/BYGGMESTER

Sofia Thorin


Prosjektleder hus

916 55 282

sofiat@studiosigdal-skoyen.no

Gry Asknes


Prosjektleder hus

916 55 277

grya@studiosigdal-skoyen.no

Vilde Nielsen

(PERMISJON)
Prosjektleder hus

916 55 291

vilden@studiosigdal-skoyen.no

Hilde Korsmo


Avdelingsleder hus

46 445 704

hildek@studiosigdal-skoyen.no

MONTASJE

Bakar Rafiq


Montasjeleder

45445694

Bakar@studiosigdal-skoyen.no

Lars-Jøran Anderson


Montasjeleder

975 79 990

larsja@studiosigdal-skoyen.no

Rune Karlsen


Avdelingsleder montasje

977 68 058

runek@studiosigdal-skoyen.no

Erik Johnsen


Ettermarked montasje

405 30 715

erikj@studiosigdal-skoyen.no

ADMINISTRASJON

Alexander Wulff


Anbud

901 73 930

alexanderw@studiosigdal-skoyen.no

Anita Kristin Braathen

Anbud

916 55 296

anitab@studiosigdal-skoyen.no

Christine Lunde


Administrerende direktør

414 19 277

christine.lunde@studiosigdal-skoyen.no

Butikken vår