Studio Sigdal Kristiansand

Åpningstider i dag
Stengt
Besøk
Barstølveien 25
4636 Kristiansand

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

VÅRE ÅPNINGSTIDER I SOMMER:
Gjelder fra uke 27-31.
Mandag-fredag: 10:00 - 15:00.
Lørdag: stengt.

Uke 29 og 30: stengt.
Uke 30 er dørene er åpne hos Studio Sigdal Arendal.
Velkommen!

Lurer du på noe, send oss gjerne en melding på: forbruker@studiosigdal-kristiansand.no.

Besøksadresse

Barstølveien 25
4636 Kristiansand
Åpne i Google Maps >

Kontakt

forbruker@studiosigdal-kristiansand.no
Telefon:38 10 00 90

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Kristiansand

Siw-Mette Reinertsen
Siw-Mette Reinertsen
Daglig leder Agder siw@studiosigdal-kristiansand.no
Kjell Arne Tomter
Kjell Arne Tomter
Proff-sjef Agder kjell.arne@studiosigdal-kristiansand.no
Silje Schanke
Silje Schanke
Kjøkkendesigner silje@studiosigdal-kristiansand.no
Emilia Marie Årmot
Emilia Marie Årmot
Kjøkkendesigner emilia@studiosigdal-kristiansand.no
Ingrid Andrea Sletten
Ingrid Andrea Sletten
Kjøkkendesigner ingrid@studiosigdal-kristiansand.no
Susanne Schanke
Susanne Schanke
Kjøkkendesigner susanne@studiosigdal-arendal.no
Francisco Tveit
Francisco Tveit
Kjøkkendesigner Francisco@studiosigdal-arendal.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!