Studio Sigdal Jessheim

Toppbanner forhandlerside hastekampanje
Studio Sigdal Jessheim inngang

Kontakt

Gardemovegen 1A
2050 Jessheim

Tlf.: 63 94 05 30

Faks: 63 94 05 31

E-post: hege@studiosigdal-jessheim.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
 
fredag
 
lørdag
 
søndag

ÅPNINGSTIDER PÅSKEN 2020

Alle helligdager i påsken, samt påskeaften holder vi stengt.

Vi ønsker alle våre kunder en FIN PÅSKE!

Vi tar ansvar for å hindre spredning av Covid-19, og har redusert våre åpningstider i butikk.

Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel;

Tegning av kjøkken, bad og garderober
Rådgiving
Tilbud
Bestilling  
 

 Vi er klare til å hjelpe deg!

Ta kontakt på telefon, e-post eller

Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende.

Våre ansatte

Sigdal Kjøkken - Mathias uud Årlind, Studio Sigdal Jessheim

Mathias Ruud Årlind

Interiørkonsulent

900 23 417

mathias@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Anne Lise Eknes Brende, Studio Sigdal Jessheim

Anne Lise Eknes Brende

Interiørkonsulent

482 12 272

annelise@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Lene Aanesrud, Studio Sigdal Jessheim

Lene Aanesrud

Interiørkonsulent

404 58 969

lene@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Rikke Karlsen Skistad, Studio Sigdal Jessheim

Rikke Karlsen Skistad

Interiørkonsulent

917 85 511

rikke@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Josefine Aurland, Studio Sigdal Jessheim

Josefine Wessel Bjørnstad

Interiørkonsulent

917 40 553

josefine@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Anna Hagen, Studio Sigdal Jessheim

Anna Hagen

Teamleder

416 08 689

anna@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Hege Nykmark, Studio Sigdal Jessheim

Hege K. Nykmark

Interiørkonsulent

996 41 503

hegek@studiosigdal-jessheim.no

Sigdal Kjøkken - Hege Straumbotn, Studio Sigdal Jessheim

Hege Straumbotn

Butikksjef

hege@studiosigdal-jessheim.no