Studio Sigdal Jessheim

Toppbanner forhandlerside hastekampanje
Studio Sigdal Jessheim inngang

Kontakt

Gardemovegen 1A
2050 Jessheim

Tlf.: 63 94 05 30

Faks: 63 94 05 31

E-post: post@studiosigdal-jessheim.no

Åpningstider

I dag
10.00 - 16.00
mandag
tirsdag
 
onsdag
 
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Vi tar ansvar for å hindre spredning av Covid-19.

Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel;

Tegning av kjøkken, bad og garderober
Rådgiving
Tilbud
Bestilling  
 

 Vi er klare til å hjelpe deg!

Ta kontakt på telefon, e-post eller

Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende.

Våre ansatte

Mathias Ruud Årlind

Interiørkonsulent

900 23 417

mathias@studiosigdal-jessheim.no

Anne Lise Eknes Brende

Interiørkonsulent

482 12 272

annelise@studiosigdal-jessheim.no

Lene Aanesrud

Interiørkonsulent

404 58 969

lene@studiosigdal-jessheim.no

Josefine Wessel Bjørnstad

Interiørkonsulent

917 40 553

josefine@studiosigdal-jessheim.no

Anna Hagen

Teamleder Proff

416 08 689

anna@studiosigdal-jessheim.no

Hege K. Nykmark

Teamleder Forbruker

996 41 503

hegek@studiosigdal-jessheim.no

Hege Straumbotn

Leder Jessheim

hege@studiosigdal-jessheim.no