Studio Sigdal Jessheim

Kontakt

Gardemovegen 1A
2050 Jessheim

Tlf.: 63 94 05 30

Faks: 63 94 05 31

E-post: hege@studiosigdal-jessheim.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Kjøkkenmodell: Horisont

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende

Våre ansatte

Anna Hagen

Konsulent

anna@studiosigdal-jessheim.no

Hege K. Søgård

Konsulent

hegek@studiosigdal-jessheim.no

Josefine Aurland

Konsulent

josefine@studiosigdal-jessheim.no

Erik Högberg

Konsulent

erik@studiosigdal-jessheim.no

Hilde Ulleberg Olsen

Konsulent

hilde@studiosigdal-jessheim.no

Lasse Magnussen

Konsulent

lasse@studiosigdal-jessheim.no

Hege Straumbotn

Butikksjef

hege@studiosigdal-jessheim.no