Studio Sigdal Jessheim

Åpningstider i dag
09.30 - 19.00
Besøk
Gardermovegen 1A
2050 Jessheim

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Vi tar ansvar for å hindre spredning av Covid-19. Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel;

- Tegning av kjøkken, bad og garderober
- Rådgiving
- Tilbud
- Bestilling  
 
Vi er klare til å hjelpe deg! Ta kontakt på telefon, e-post eller via nettsiden.

Besøksadresse

Gardermovegen 1A
2050 Jessheim
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-jessheim.no
Telefon:63 94 05 30

Følg oss

facebook instagram

Avvik kan forekomme. Kontakt din lokale forhandler for å få flere detaljer som farger og layout.

Møt personalet i Studio Sigdal Jessheim

Josefine Wessel Bjørnstad
Teamleder Proff josefine@studiosigdal-jessheim.no 917 40 553
Hege K. Nykmark
Teamleder Forbruker hegek@studiosigdal-jessheim.no 996 41 503
Anette Hasvold Meinhardt
Interiørkonsulent anette@studiosigdal-jessheim.no 417 48 451
Anne Lise Eknes Brende
Interiørkonsulent annelise@studiosigdal-jessheim.no 482 12 272
Gaute Rønning
Interiørkonsulent gaute@studiosigdal-jessheim.no 952 19 872
Irene Aarbogh
Interiørkonsulent irene@studiosigdal-jessheim.no 958 21 311
Håkon Myrland
Interiørkonsulent hakon@studiosigdal-jessheim.no 920 38 935
Petter Jellum Allègre
Interiørkonsulent petter@studiosigdal-jessheim.no 930 12 220
Hege Straumbotn
Leder Jessheim hege@studiosigdal-jessheim.no 916 000 42
Alexander Wulff
Drift og Økonomiansvarlig alexander@studiosigdal-lorenskog.no 901 73 930

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!