Studio Sigdal Jessheim

Studio Sigdal Jessheim inngang

Kontakt

Gardemovegen 1A
2050 Jessheim

Tlf.: 63 94 05 30

Faks: 63 94 05 31

E-post: hege@studiosigdal-jessheim.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Kjøkkenmodell: Horisont

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende.

Vi pusser opp vår butikk, men holder åpent hele oppussingsperioden. Den 14. mars er du hjertelig velkommen til en ny og moderne kjøkkenbutikk med masse herlig kjøkkeninspirasjon og flotte nyheter!

Våre ansatte

Rikke Karlsen Skistad

Interiørkonsulent

917 85 511

rikke@studiosigdal-jessheim.no

Lene Aanesrud

Interiørkonsulent

404 58 969

lene@studiosigdal-jessheim.no

Erik Högberg

Interiørkonsulent

472 53 841

erik@studiosigdal-jessheim.no

Anne Lise Eknes Brende

Interiørkonsulent

482 12 272

annelise@studiosigdal-jessheim.no

Anna Hagen

Interiørkonsulent

416 08 689

anna@studiosigdal-jessheim.no

Hege K. Søberg

Interiørkonsulent

996 41 503

hegek@studiosigdal-jessheim.no

Mathias Ruud Årlind

Interiørkonsulent

900 23 417

mathias@studiosigdal-jessheim.no

Josefine Aurland

Interiørkonsulent

917 40 553

josefine@studiosigdal-jessheim.no

Hege Straumbotn

Butikksjef

hege@studiosigdal-jessheim.no