Studio Sigdal Hamar

Åpningstider i dag
10.00 - 16.00
Besøk
Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • Stengt
Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel:

- Tegning av kjøkken, bad og garderober
- Rådgivning
- Tilbud
- Bestilling

Vi er klare til å hjelpe deg! Ta kontakt på telefon, e-post eller via nettsiden.

Besøksadresse

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-hamar.no
Telefon:Butikk :61 31 84 20 Proffavd.: 61 31 84 00

Følg oss

instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Hamar

Åshild Sagstuen
Daglig Leder ashild@studiosigdal-hamar.no 41 40 24 12
Ole Kristian Ottersen
Montasjeleder ole-kristian@studiosigdal-hamar.no 45 23 57 78
Elisabeth Rud
Selger Proff elisabeth@studiosigdal-hamar.no 45 22 50 92
Mona Skårsmoen
Selger Proff mona@studiosigdal-hamar.no 45 25 23 79
Gry Smevoll
Selger Proff grys@studiosigdal-hamar.no 45 51 09 04
Trond Larsen
Selger Proff trond@studiosigdal-hamar.no 95 19 64 98
Hanne Rognstad
Selger anbud/proff hanne@studiosigdal-hamar.no 45 25 91 72
Ann-Jorunn Andreassen
Selger Forbruker ann-jorunn@studiosigdal-hamar.no 45 27 18 20
Susann Berglund Nordal
Vikar Forbruker susann@studiosigdal-hamar.no 45 22 95 94
Line Bergsodden
Ekstrahjelp line@studiosigdal-hamar.no 45 25 95 94
Frida Sagstuen
Ekstrahjelp ekstrahjelp@studiosigdal-hamar.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!