Studio Sigdal Hamar

Åpningstider i dag
09.00 - 16.00
Besøk
Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

Vi tilbyr online tjenester ved hjelp av video møter som for eksempel:

- Tegning av kjøkken, bad og garderober
- Rådgivning
- Tilbud
- Bestilling

Vi er klare til å hjelpe deg! Ta kontakt på telefon, e-post eller via nettsiden.

Besøksadresse

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-hamar.no
Telefon:970 06 500

Følg oss

instagram

Avvik kan forekomme. Kontakt din lokale forhandler for å få flere detaljer som farger og layout.

Møt personalet i Studio Sigdal Hamar

Mona Skårsmoen
Mona Skårsmoen
Selger Proff mona@studiosigdal-hamar.no 45 25 23 79
Trond Larsen
Trond Larsen
Selger Proff trond@studiosigdal-hamar.no 95 19 64 98
Elisabeth Rud
Elisabeth Rud
Selger Proff elisabeth@studiosigdal-hamar.no 99 40 86 89
Gry Smevoll
Gry Smevoll
Selger Proff grys@studiosigdal-hamar.no 45 51 09 04
Marthe Lillevik Skundberg
Marthe Lillevik Skundberg
Selger Forbruker marthe@studiosigdal-hamar.no 45 22 84 64
Marit Dahlen
Marit Dahlen
Selger Forbruker marit@studiosigdal-hamar.no 45 27 18 20
Hanne Rognstad
Hanne Rognstad
Selger Kombi hanne@studiosigdal-hamar.no 45 25 91 72
Line Bergsodden
Line Bergsodden
Ekstrahjelp ekstrahjelp@studiosigdal-hamar.no 45 25 95 94
Lill Hege Papuga
Lill Hege Papuga
Ekstrahjelp ekstrahjelp@studiosigdal-hamar.no 45 25 95 94
Tobias Olsson
Tobias Olsson
Montasjeleder Innlandet tobias.olsson@studiosigdal-innlandet.no 45 23 57 78
Simen Engebretsen Nordli
Simen Engebretsen Nordli
Servicemontør simen.engebretsen.nordli@studiosigdal-innlandet.no 99 22 31 77
Bent Audun Solberg
Bent Audun Solberg
KAM Innlandet bent.solberg@studiosigdal-innlandet.no 95 95 85 00
Gry Vold
Gry Vold
Regionsleder Innlandet gry.vold@studiosigdal-innlandet.no 99 41 26 41

Avtal et møte og start din kjøkkenreise

Vi i Sigdal gjør alt vi kan for at du som kunde skal få den beste opplevelsen på veien mot ditt nye kjøkken.

  • Vi treffes digitalt, på telefon eller i butikk.

  • Når du er klar tegner vi ditt kjøkken og gir deg et tilbud basert på dine ønsker og behov.

Avtal møte

Fra idé til ferdig kjøkken - Vi hjelper deg hele veien

Du får alltid en erfaren kjøkkendesigner som hjelper deg fra idé til bestilling og leveranse av ditt nye kjøkken.

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!