Studio Sigdal Gjøvik

Åpningstider i dag
10.00 - 17.00
Besøk
Strandgata 13A
2815 Gjøvik

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

  • Stengt
  • Stengt
  • Stengt
  • Stengt

Besøksadresse

Strandgata 13A
2815 Gjøvik
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-gjovik.no
Telefon:970 06 500

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Gjøvik

Kari S. Nilsen
Kari S. Nilsen
Kjøkkenselger kari@studiosigdal-gjovik.no 907 61 940
Mari Røbergseter
Mari Røbergseter
Butikkleder mari@studiosigdal-gjovik.no 415 57 546
Tobias Olsson
Tobias Olsson
Montasjeleder Innlandet tobias.olsson@studiosigdal-innlandet.no 45235778
Simen Engebretsen Nordli
Simen Engebretsen Nordli
Servicemontør Innlandet simen.engebretsen.nordli@studisigdal-innlandet.no 99223177
Bent Solberg
Bent Solberg
KAM Innlandet bent@studiosigdal-innlandet.no 95958500
Gry Vold
Gry Vold
Regionsleder Innlandet gry.vold@studiosigdal-innlandet.no 99412641

Avtal et møte og start din kjøkkenreise

Vi i Sigdal gjør alt vi kan for at du som kunde skal få den beste opplevelsen på veien mot ditt nye kjøkken.

  • Vi treffes digitalt, på telefon eller i butikk.

  • Når du er klar tegner vi ditt kjøkken og gir deg et tilbud basert på dine ønsker og behov.

Avtal møte

Fra idé til ferdig kjøkken - Vi hjelper deg hele veien

Du får alltid en erfaren kjøkkendesigner som hjelper deg fra idé til bestilling og leveranse av ditt nye kjøkken.

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!