Studio Sigdal Fredrikstad

Åpningstider i dag
10.00 - 16.00
Kontakt
post@studiosigdal-fredrikstad.no
Telefon:69 36 72 20
Faks:69 36 72 21
Besøk
Mosseveien 43
1610 Fredrikstad

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

ÅPNINGSTIDER SOMMER 2022:
20/6-13/8: Mandag - Fredag 10:00-16:00
Lørdager stengt.
Vi holder stengt i uke 28 og 29.

Besøksadresse

Mosseveien 43
1610 Fredrikstad
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-fredrikstad.no
Telefon:69 36 72 20
Faks:69 36 72 21

Følg oss

facebook instagram

Møt personalet i Studio Sigdal Fredrikstad

Elin Thorvaldsen
Elin Thorvaldsen
Selger forbruker/byggmester elin@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 467 07 947
Hildur Talleraas Høimyr
Hildur Talleraas Høimyr
Selger forbruker/byggmester hildur@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 911 95 312
Thor Ottarsson Eikland
Thor Ottarsson Eikland
Selger forbruker thor@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 996 88 888
Espen  Riser Nilsen
Espen Riser Nilsen
Selger proff espen@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 909 78 300
Christine Syversen
Christine Syversen
Selger proff christine@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 480 87 577
Steinar Dahle
Steinar Dahle
Backoffice proff steinar@studiosigdal-fredrikstad.no mob: 950 46 380

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!