Studio Sigdal Fredrikstad

Sigdal høstkampanje
Toppbanner forhandlerside hastekampanje
Bilde utstillinger fredrikstad
Bilde utstillinger fredrikstad
Bilde utstillinger fredrikstad
Bilde utstillinger fredrikstad
Bygning

Kontakt

Mosseveien 43
1610 Fredrikstad

Tlf.: 69 36 72 20

Faks: 69 36 72 21

E-post: post@studiosigdal-fredrikstad.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

 

 

 

 

Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Studio Sigdal i Fredrikstad ønsker deg hjertelig velkommen til nærmere 1000  kvadratmeter fylt med det nyeste innen kjøkken, bad, garderober og hvitevarer.
En innbydende og trendy møteplass for kjøkkeninteresserte.
Profesjonelt betjent av erfarne og service -innstilte medarbeidere som vil bistå deg gjennom hele prosessen.
Våre interiørarkitekter hjelper deg med å finne funksjonelle og spennende løsninger.

Prosjekt
Vi har egen prosjektavdeling med høy kompetanse og lang erfaring fra små og store boligprosjekter.

Totalentreprise
Å styre og koordinere montører, rørleggere og elektrikere kan lett virke uoverkommelig.
La oss gjøre jobben for deg. Med Sigdals montører kan du være sikker på et godt resultat.

Ta kontakt med oss for å avtale et uforpliktende møte.

Våre ansatte

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Nina Therese Oppedal

Butikkleder

mob: 970 38 882

nina.oppedal@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Anne Berit Pedersen

Selger byggmester/ privat

mob: 907 71 862

anne.berit@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Glenn Olsen

Selger privat/byggmester

mob: 480 05 230

glenn.olsen@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Nina Olsen

Selger privat/byggmester

mob: 48 05 34 36

nina.olsen@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Irene Andreassen

Selger proff

mob: 904 04 358

irene.andreassen@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Bjørn Gulbrandsen

Ekstrahjelp/ vedlikehold

mob: 90 12 34 68

bjorn.gulbrandsen@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Jeanett Bodil Berg

Selger forbruker og byggmester

902 86 090

jeannett@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Espen Riser Nilsen

Selger proff

909 78 300

espen@studiosigdal-fredrikstad.no

Ansatte Sigdal Fredrikstad

Christine Syversen

Selger proff

480 05 230

christine@studiosigdal-fredrikstad.no

Steinar Dahle

Backoffice proff

950 46 380

steinar@studiosigdal-fredrikstad.no