Studio Sigdal Bodø

Sigdal kjøkken - Studio Sigdal Bodø, ansatte

Kontakt

Sjøgata 34
8006 Bodø

Tlf.: 75 50 02 50

E-post: post@studiosigdal-bodo.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Sigdal kjøkken - Herregaard hvit med Victoria vitrine

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Våre ansatte

Sigdal Kjøkken - Per Ivar Robertsen, Studio Sigdal Bodø

Per Ivar Robertsen

Daglig leder

454 73 371

per.ivar@studiosigdal-bodo.no

Sigdal Kjøkken - Marius Engan, Studio Sigdal Bodø

Marius Engan

Montørkoordinator

466 33 267

marius@studiosigdal-bodo.no

Sigdal Kjøkken - Sander Eliassen, Studio Sigdal Bodø

Sander Eliassen

Selger proff

458 35 830

sander@studiosigdal-bodo.no

Sigdal Kjøkken - Mailen Braaten, Studio Sigdal Bodø

Mailèn Braaten

Selger

454 73 354

mailen@studiosigdal-bodo.no

Sigdal Kjøkken - Anniken Fagermo, Studio Sigdal Bodø

Anniken Fagermo

Selger

454 73 228

anniken@studiosigdal-bodo.no

Sigdal Kjøkken - Lene Leithe, Studio Sigdal Bodø

Lene Leithe

Selger

913 38 566

lene@studiosigdal-bodo.no