Studio Sigdal Arendal

Åpningstider i dag
10.00 - 18.00
Besøk
Strømsbusletta 9
4847 Arendal

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Spesielle åpningstider

VÅRE ÅPNINGSTIDER I SOMMER:
Gjelder fra uke 27-31.
Mandag-fredag: 10:00 - 15:00.
Lørdag: stengt.

Uke 28 og 29: stengt.
Uke 28 er dørene er åpne hos Studio Sigdal Kristiansand.
Velkommen!


Lurer du på noe, send oss gjerne en melding på: forbruker@studiosigdal-arendal.no.

Besøksadresse

Strømsbusletta 9
4847 Arendal
Åpne i Google Maps >

Kontakt

forbruker@studiosigdal-arendal.no
Telefon:38 10 00 90

Følg oss

facebook instagram

Avvik kan forekomme. Kontakt din lokale forhandler for å få flere detaljer som farger og layout.

Møt personalet i Studio Sigdal Arendal

Siw-Mette Reinertsen
Siw-Mette Reinertsen
Daglig leder Agder siw@studiosigdal-kristiansand.no
Kjell Arne Tomter
Kjell Arne Tomter
Proff-sjef Agder kjell.arne@studiosigdal-kristiansand.no
Susanne Schanke
Susanne Schanke
Kjøkkendesigner susanne@studiosigdal-arendal.no
Francisco Tveit
Francisco Tveit
Kjøkkendesigner Francisco@studiosigdal-arendal.no
Emilia Marie Årmot
Emilia Marie Årmot
Kjøkkendesigner emilia@studiosigdal-kristiansand.no
Silje Schanke
Silje Schanke
Kjøkkendesigner silje@studiosigdal-kristiansand.no
Ingrid Andrea Sletten
Ingrid Andrea Sletten
Kjøkkendesigner ingrid@studiosigdal-kristiansand.no

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs