Alta kjøkken og interiør

Åpningstider i dag
Stengt
Besøk
Skippertorget 2
9515 Alta

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Skippertorget 2
9515 Alta
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@altakjokken.no
Telefon:78 43 04 99

Møt personalet i Alta kjøkken og interiør

Martin Strømme
Martin Strømme
Selger martin@altakjokken.no 977 76 651
Karin Karlsen
Karin Karlsen
Selger karin@altakjokken.no 919 07 649
Birgitte  Lindkvist
Birgitte Lindkvist
Selger birgitte@altakjokken.no 954 17 448
Hans Johan  Aslaksen
Hans Johan Aslaksen
Daglig leder hans-johan@altakjokken.no 990 07 242
Hilde Lindseth Eilertsen
Hilde Lindseth Eilertsen
Selger hilde@altakjokken.no 902 80 012
Elin Thomassen
Elin Thomassen
Selger elin@altakjokken.no 947 94 735

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs