Studio Sigdal Ålesund

Kontakt

Lerstadveien 539
6018 Ålesund

Tlf.: 70 17 76 40

E-post: post@studiosigdal-alesund.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Kjøkkenmodell: Horisont

Utstillingssalg

Les mer

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Våre ansatte

Amalie Fagerli

Amalie Fagerli

Kundemottak & Sosiale medier

70 17 76 40

amalie@studiosigdal-alesund.no

Ellisiv Solheim

Ellisiv Solheim

Selger Prosjekt

92885487

ellisiv@studiosigdal-alesund.no

Synnøve Hansen

Synnøve Hansen

Selger Privat

95756400

synnove@studiosigdal-alesund.no

Reidar Blom

Reidar Blom

Prosjektansvarlig

966 13 484

reidar@studiosigdal-alesund.no

Tommy Eide Andersen

Tommy Eide Andersen

Selger Prosjekt

414 14 305

tommy@studiosigdal-alesund.no

Evelyn Sørnes

Evelyn Sørnes

Selger Privat

966 13 284

evelyn@studiosigdal-alesund.no

Bjørn Holte

Bjørn Holte

Selger Prosjekt

932 22 405

bjorn@studiosigdal-alesund.no

Christer Moe Gjerde

Christer Moe Gjerde

Butikkansvarlig

959 46 851

christer@studiosigdal-alesund.no

Kåre Gjerde

Daglig leder

934 98 890

kaare@studiosigdal-alesund.no

Vår butikk