Studio Sigdal Ålesund

Sigdal Kjøkken - Utstilling Studio Sigdal Ålesund

Kontakt

Lerstadveien 539
6018 Ålesund

Tlf.: 70 17 76 40

E-post: post@studiosigdal-alesund.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Våre ansatte

Sigdal Kjøkken - Synnøve Hansen, Studio Sigdal Ålesund

Synnøve Barstad Hansen

Selger Privat

95756400

synnove@studiosigdal-alesund.no

Sigdal Kjøkken - Evelyn Sørnes, Studio Sigdal Ålesund

Evelyn Sørnes


Selger Privat

966 13 284

evelyn@studiosigdal-alesund.no

Sigdal Kjøkken - Ellisiv Solheim, Studio Sigdal Ålesund

Ellisiv Solheim


Selger Prosjekt

92885487

ellisiv@studiosigdal-alesund.no

Sigdal Kjøkken - Tommy Eide Andersen, Studio Sigdal Ålesund

Tommy Eide Andersen

Selger Prosjekt

414 14 305

tommy@studiosigdal-alesund.no

Sigdal Kjøkken - Reidar Blom, Studio Sigdal Ålesund

Reidar Blom


Prosjektansvarlig

966 13 484

reidar@studiosigdal-alesund.no

Sigdal Kjøkken - Amalie Fagerli, Studio Sigdal Ålesund

Amalie Fagerli


Sosiale medier og styling

70 17 76 40

amalie@studiosigdal-alesund.no

Sigdal kjøkken - Anders Holm, Studio Sigdal Ålesund

Anders Lillegjerdet-Holen


Daglig leder

45 20 53 40

anders@studiosigdal-alesund.no