Studio Sigdal Ålesund

Sigdal Kjøkken - Utstilling Studio Sigdal Ålesund

Kontakt

Lerstadveien 539
6018 Ålesund

Tlf.: 70 17 76 40

E-post: post@studiosigdal-alesund.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Kjøkkenmodell: Horisont

Utstillingssalg

Les mer

Vi er en stolt forhandler av norsk kjøkkenkvalitet og våre eksperter står klare for å skreddersy optimale kjøkken, bad eller oppbevaringsløsninger etter dine ønsker og behov. La deg inspirere og ta kontakt med oss for en uforpliktende prat.

Våre ansatte

Amalie Fagerli

Sosiale medier og styling

70 17 76 40

amalie@studiosigdal-alesund.no

Ellisiv Solheim

Selger Prosjekt

92885487

ellisiv@studiosigdal-alesund.no

Synnøve Hansen

Selger Privat

95756400

synnove@studiosigdal-alesund.no

Reidar Blom

Prosjektansvarlig

966 13 484

reidar@studiosigdal-alesund.no

Tommy Eide Andersen

Selger Prosjekt

414 14 305

tommy@studiosigdal-alesund.no

Evelyn Sørnes

Selger Privat

966 13 284

evelyn@studiosigdal-alesund.no

Anders Holen

Daglig leder

45 20 53 40

anders@studiosigdal-alesund.no