Studio Sigdal Ålesund

Åpningstider i dag
10.00 - 16.30
Besøk
Lerstadveien 539
6018 Ålesund

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Lerstadveien 539
6018 Ålesund
Åpne i Google Maps >

Kontakt

post@studiosigdal-alesund.no
Telefon:70 17 76 40

Følg oss

facebook instagram

Avvik kan forekomme. Kontakt din lokale forhandler for å få flere detaljer som farger og layout.

Møt personalet i Studio Sigdal Ålesund

Synnøve  Barstad Hansen
Synnøve Barstad Hansen
Selger Privat synnove@studiosigdal-alesund.no 95756400
Helen Tennøy
Helen Tennøy
Selger Privat helen@studiosigdal-alesund.no 91843432
Evelyn  Sørnes
Evelyn Sørnes
Selger Privat evelyn@studiosigdal-alesund.no 966 13 284
Marthe Knudsen
Marthe Knudsen
Selger Proff marthe@studiosigdal-alesund.no 940 32 184
Ellisiv  Solheim
Ellisiv Solheim
Selger Proff ellisiv@studiosigdal-alesund.no 92885487
Reidar  Blom
Reidar Blom
Prosjektansvarlig reidar@studiosigdal-alesund.no 966 13 484
Amalie Fagerli
Amalie Fagerli
SoMe | Styling | Partyfixer amalie@studiosigdal-alesund.no 976 16 936
Anders Lillegjerdet-Holen
Anders Lillegjerdet-Holen
Daglig leder anders@studiosigdal-alesund.no 45 20 53 40

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs

Abonner på våre kjøkkentips

Du får mail med tilbud, inspirerende artikler, tips og råd.

Vennligst oppgi en e-postadresse.

Noe gikk galt ved sending av skjemaet! Vennligst prøv igjen senere eller kontakt vår kundeservice.

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA. Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder. Se vår personvernerklæring her. Du kan alltid melde deg av nyhetsbrevet ved å klikke på avregistreringslenken i nyhetsbrevet du har fått.

Takk for at du meldte deg på!